Таємниці Карпатських гір

Таємниці Карпатських гір

Інколи здається, що величні та могутні гори володіють дивовижною магією. Гірські вершини, де-не-де покриті снігом, та вічнозелені схили змушують повертатися всіх, хто коли-небудь тут відпочивав.
А ви задумувались над тим, чому мешканці гір живуть довше, ніж мешканці рівнин? Менше хворіють, а якщо навіть і захворіли, то видужують значно швидше. Багато хто аж до самої старості може похизуватися ясним розумом та фізичною силою. Жінки гір народжують здорових дітей у 20, 40 та навіть 50 років.
Яку таємницю приховують Карпати?
Свіже повітря, насичене запахом духмяного різнотрав‘я… Ним легко дихати й здається – надихатися просто неможливо. Люди, які відпочивають тут, помічають зникнення апатії, підвищення працездатності, прилив сил та енергії. Вченими з'ясовано, що одним з найважливіших факторів, який продовжує життя людини, є гірське повітря.
Карпатські рослини лікують душу, нормалізують роботу серця, забезпечують обмін речовин в людському організмі, лікують головний біль та усувають стрес. Відколи існує світ, завжди були люди, які клали на вівтар вивчення рослин своє життя. Сьогодні ми завдячуємо древнім карпатським мольфарам та знахарям за те, що вони відкрили нам таємниці цілющих властивостей багатьох рослин. Завдяки цьому ми знаємо, що рослини не лише мають антисептичну і терапевтичну дію та містять вітаміни, макро- і мікроелементів, алкалоїди. Вони є нашими талісмани, які наділені надзвичайною силою та здатністю чинити опір негативній енергії та притягувати позитивні відчуття.
Кожна рослинка тут має цілющу силу – забирає поганий вплив та примножує хороший.
Робота рослин полягає в тому, що вони чистять наше середовище від негативу і продукують з нього позитивну енергію. Так само діє й особистісний захист. У всі часи для цього користуються різноманітними оберегами: квіточки, листочки, сухоцвіт чи стебельце. Чого можна очікувати від карпатських дерев-цілителів? Вони здатні:
• оточити нас захисною аурою, яка не пустить у наш розум негатив;
• витягнути з нашої аури негативні вібрації;
• притягнути позитивну енергію, яка нам необхідна;
• захищати нас людину у повсякденному житті.
Уявіть собі ідеальний ранок.
Ранок у горах. Він почнеться з усвідомлення того, що чисте карпатське повітря, повне кисню, пахощів хвої та гірського різнотрав‘я творить з вами дива. Ви відкриваєте улюблену книгу, що прихопили з собою, бо мали намір нарешті почитати. Минає кілька хвилин і ви чуєте веселий ранковий гамір свої дорогих-важливих, з ким приїхали, і таки зістрибуєте зі своєї постелі. А далі йдете сходинками до зали, смакуючи передчуттями нового прекрасного дня. Яке це диво – бачити світанок, який торкається промінням землі…
Хоча б один ранок у вашому житті має бути саме таким. Пам’ятайте: краще гір можуть бути тільки гори!
Ми можемо подарувати вам відпочинок вашої мрії. Ваша казка чекає на вас!