Таємниці Карпатських гір

Реабілітація – БЕЗКОШТОВНО!

Відпочинок та реабілітація – потрібні кожному, особливо у період пандемії та військових конфліктів. У санаторії «Конвалія» Ви вже не будете зосереджуватись на проблемах здоров`я, адже кваліфіковані лікарі складуть персональну програму відновлення для кожного відпочиваючого!
Санаторій «Конвалія» запрошує на реабілітацію та відпочинок згідно програм співпраці Фонду соціального страхування і управління соціального захисту для усіх пільгових груп населення (люди з інвалідністю та постраждалі в наслідок ЧАЕС на санаторно-курортне лікуваня та психологічну реабілітацію).
Санаторій «Конвалія» спеціалізується на лікуванні урологічних, пульмонологічних, ендокринологічних, ортопедичних, неврологічних, ревматологічних та гастроентерологічних захворювань. Медичний персонал санаторію – 20 кваліфікованих працівників, включаючи і цілодобовий сестринський пост. З нами можете бути впевнені – Ваше самопочуття не залишиться без уваги 24 години на добу!

Запрошуємо відпочиваючих на лікування по профілям:

  • сечо-статева система;
  • ендокринна система;
  • шлунково-кишковий тракт (ШКТ);
  • опорно-рухова система;
  • нервова система;
  • кардіопульмонарна психологічна реабілітація АТО.

Санаторій «Конвалія» успішно працює з 1990 року, завдяки своєму досвіду – перевірене дієве лікування.
Харчування у санаторії «Конвалія» – це налагоджений процес приготування страв у санаторій «Конвалія» проходить з дотриманням усіх вимог, при чому свіжість і смак завжди на вищому рівні!
Санаторій «Конвалія» гарантує відмінне проживання – високоякісні меблі, зручне планування санаторію, своєчасне прибирання для повноцінного відпочинку!
Територія та знаходження санаторію – гарантує тишу та спокій без зайвої метушні.
Реабілітація у санаторій «Конвалія» - найкращий вибір!